Praca

POSZUKUJEMY OSÓB DO PRACY NA STANOWISKU:
SPECJALISTA AUTOMATYK-ROBOTYK

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • wysokie wynagrodzenie i pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie podróżne, itp.);
  • udział w realizacji innowacyjnych projektów dla klientów z Europy (regularna praca w delegacji);
  • pracę pełną wyzwań pozwalającą zdobyć różnorodne doświadczenie;
  • samochód służbowy do użytku indywidualnego (także do użytku poza wyjazdami służbowymi do celów prywatnych).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowani absolwenci kierunków: automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne;
  • minimum roczne doświadczenie w pracy z robotami;
  • gotowość do częstych i regularnych wyjazdów służbowych na terenie Unii Europejskiej (głównie Niemcy);
  • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
  • prawo jazdy kat. B;
  • wyobraźnia przestrzenna, kreatywność, umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu;
  • wiedza na temat budowy, zasad działania i programowania robota przemysłowego.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne programowanie robotów przemysłowych, m.in. KUKA, ABB, FANUC;
  • uruchamianie linii produkcyjnej u klienta;
  • optymalizacja czasu cyklu linii produkcyjnej;
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów wykrytych po uruchomieniu linii;
  • przygotowywanie dokumentacji zgodnie ze specyfikacją określoną przez klienta

CV w języku angielskim lub niemieckim prosimy przesyłać na adres mailowy: praca
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W treści CV prosimy o dodane klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Intivum Sp. z o.o. Sp. K. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Administratorem danych jest Intivum Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Sieradzu przy ul. Targowej 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i nie będą udostępnione innym podmiotom. Uczestnik rekrutacji ma prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia i cofnięcia zgody na przetwarzanie.

Nauka może nas bawić i fascynować,
ale to inżynieria zmienia świat.

Isaac Asimov